MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7451221
nr 745 1221
Byrå
1800-tal, längd: 97, djup: 44, höjd: 112
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 mars 2012
kl 20:00:44
500 kr
350 kr
500 kr
550 kr
650 kr
750 kr